نمایشگاه نقاشی«سفید،سیاه،خاکستری» در بجنورد

گروه : تیتر یک | تاریخ انتشار: 1394/10/27

نمایشگاه «سفید،سیاه،خاکستری» امشب با حضور مسئولین شهرستانی و جمعی از هنرمندان شهرستان در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری نگارستان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بجنورد افتتاح شد.

نمایشگاه نقاشی«سفید،سیاه،خاکستری» در  بجنورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بجنورد؛ نمایشگاه «سفید،سیاه،خاکستری» با حضور مسئولین شهرستانی و جمعی از هنرمندان شهرستان در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری نگارستان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بجنورد افتتاح شد.

مدیر مجتمع فرهنگی هنری نگارستان بجنورد گفت: این نمایشگاه با هدف تشویق و ترغیب و همچنین حمایت هنرمندان شهرستان برگزار شده است.

رضا کریمی افزود: در این نمایشگاه 41 اثر از هنرمند نقاش زهره وحدانی از هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی شهرستان بجنورد در تکنیک های آبرنگ ؛رنگ روغن ،گواش وقیر در سبک های آبستره ،رئالیسم ،کوبیسم ،رمانتیسم وسورئالیسم به معرض نمایش و فروش گذاشته شده است.

وی اظهار داشت:این نمایشگاه از امروز 26 دی ماه تا یکم بهمن ماه صبح ها از ساعت 10 الی 13  وبعد ازظهر ها از ساعت 17 الی 19جهت بازدید وخرید عموم دایر است.

کریمی همچنین از افتتاح  همزمان نمایشگاه مجازی این هنرمند خبر داد و گفت: علاقه مندان می توانند از نمایشگاه مجازی آثار این نمایشگاه به آدرس     http://fhnkh.ir  نیزدیدن نمایند.