افتتاح نمایشگاه گروهی پوستر در بجنورد

گروه : تیتر یک | تاریخ انتشار: 1394/08/24

نمایشگاه گروهی پوستر در نگارخانه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بجنورد دیشب با حضور مسولین شهرستانی افتتاح شد

افتتاح نمایشگاه گروهی پوستر در بجنورد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بجنورد نمایشگاه گزوهی پوستر در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری نگارستان بجنورد با حضور مسولین شهرستانی و جمعی از هنرمندان افتتاح شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بجنورد هدف از برگزاری این نمایشگاه را تشویق وترغیب هنرمندان  به تولید آثار فاخر هنری دانست و افزود: تمامی هنرمندان در همه حوزه های هنری می توانند با مراجعه به حوزه هنری اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی  بجنورد و همچنین عضویت در انجمن هنرهای تجسمی این اداره به صورت رایگان از فضای نگارخانه جهت به نمایش گذاشتن آثار هنری خود اقدام نمایند.

علی اصغر نودهی  گفت: در این نمایشگاه ٥٠ اثر از سه هنرمند دانشجوی دانشگاه انقلاب اسلامی بجنورد در موضوعات کتاب، ترافیک، دنیای کودکان، فضا ها و  آسیب های شهری و .......... از امروز به مدت ٦ روز جهت بازدید عموم دایر است.

وی ساعات بازدید این نمایشگاه را  صبح ها از ساعت ١٠ الی ١٣ و  بعد از ظهرها ١٧ الی ١٩,٣٠ دقیقه به آدرس ٣٢ متری بلوار استقلال - چهار راه نگارستان (ارتش سابق) دانست.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت http://fhnkh.ir  به طور همزمان از آثار این نمایشگاه نیز بازدید نمایند.